![](https://www.fdom.com.ua/wp-content/cache/thumb/b3/e4e78dca763beb3_775x0.jpg)
Via Roma. Внутрішній двір прикрашає новорічна ялинка
Рік тому, у розпал війни ми здали житловий комплекс Via Roma, і сьогодні у вікнах горить світло, в оселях накривають святкові столи, на гойдалках лунає дитячий сміх, на перших поверхах працює комерція: ресторани, барбер-шопи, магазини, салони краси, а внутрішній двір прикрашає новорічна ялинка.
Все це можливе завдяки героїзму наших захисників, які зупинили ворога і продовжують стримувати його щодня.
Цьогоріч новорічна ялинка – це символ непереможності українського народу, символ нашого єднання задля перемоги. Ми впевнені, що у новому році життя обов’язково переможе смерть, а світло – темряву.