![](https://www.fdom.com.ua/wp-content/cache/thumb/e3/e1513c0a1f111e3_775x0.jpg)
Лавка з сонячною батареєю вже два роки заряджає гаджети одеситів
Два роки тому ми встановили першу в Одесі лавку, оснащену сонячними батареями. За цей час тут відпочили і зарядили свої гаджети більше 7 тисяч одеситів.
У кожному нашому будинку ми уважно ставимось до питання енергозбереження. Тому наші будинки виходять теплі, а платіжки у мешканців – низькі. САаме цей підхід ми використовуємо при благоустрої суспільних просторів.