![](https://www.fdom.com.ua/wp-content/cache/thumb/c8/ee1aed98b205cc8_775x0.jpg)
Допомогли у відновленні притулку для тварин "Ковчег"
Не залишилися осторонь, почувши новини про пожежу в притулку тварин “Ковчег”. Будинок потрібен всім, і тваринам теж. Вже сьогодні ми відправили на відновлення “Ковчега” будівельні матеріали.
Оберіть мову
Не залишилися осторонь, почувши новини про пожежу в притулку тварин “Ковчег”. Будинок потрібен всім, і тваринам теж. Вже сьогодні ми відправили на відновлення “Ковчега” будівельні матеріали.