![](https://www.fdom.com.ua/wp-content/cache/thumb/bc/de7c0c79730bbbc_775x0.jpg)
Благоустрій скверу на площі Дерев'янко
Стежки торують там, де зручніше за все пройти. Після дощів і злив такі доріжки не зручні, а для мам з колясками і людей з обмеженими можливостями і зовсім непрохідні. Ми прагнемо до того, щоб нашим мешканцям було комфортно не тільки всередині наших будинків, а й зовні. Крок за кроком ми беремо участь у благоустрої території, прилеглої до будинків компанії “Фамільний Дім”.